O nás

O nás

Ahoj, sme Tim a Marli. Toto je naša fotka z časov, pred niekoľkými rokmi, keď sme založili stumfi.si z malej izby na internáte a neskôr sa rozšírili do vlastného výrobného závodu. Každý rok vytvárame mnoho pracovných miest a darujeme tisíce farebných a zábavných ponožiek rodinám v núdzi. Ďakujeme všetkým, ktorí nás na tejto ceste podporujú ❤️

Na pancucha.sk ponúkame viac než 50 vlastných vzorov ponožiek, vankúšov a tričiek. Vďaka tlači vo vlastnej výrobe máme pod kontrolou náklady, kvalitu a výrobné časy a všetky tieto výhody prenášame i na Vás. Sme si istí že u nás nájdete ideálny personalizovaný darček pre akúkoľvek ualosť a pre akúkoľvek osobu.

Tisíce zákazníkov sa ku nám stále vracia, vďaka kvalite výrobkov, veľkému výberu vzorov, extrémne rýchlej výrobe a nadštandarnému zákazníckemu servisu. Viac o spokojných zákazníkoch sa dozviete tu.

Čo robíme?

Vytvárame personalizované ponožky, vankúše a tričká s fotkou Vás, Vašeho domáceho miláčika alebo Vašich priateľov. Naše výrobky zaručene urobia radosť Vám alebo Vašim blízkym.

Ako to robíme?

Po tom ako zadáte objednávku, náš tím skúsených dizajnérov orežie Vašu fotografiu tak, aby obsahovala iba tvár fotografovanej osoby, a odošle ju do vlastného výrobného tímu, kde ju potlačí na Váš výrobok.

Čím sme výnimoční?

Vďaka vlastnej výrobe sme sa zbavili “prostredníka”. To znamená lepšiu kvalitu, lepšie ceny a kratšiu dobu výroby.